Jdi na obsah Jdi na menu

Petr Abely

2. 8. 2018

 

Petra znám už od svých čtrnácti let, kdy jsem poprvé v doprovodu svého staršího bratra vstoupil do posilovny Olymp v Trutnově v Poříčí. Pořád mám před sebou ten vtipný moment, kdy mi při prohmátnutí ramen a mezi lopatkami řekl, že jsem jak oškubaný kuře.

01.jpg
FOTO: MILOŠ ŠÁLEK

Petr se živí jako osobní trenér, masér, instruktor spinningu, poradce pro výživu a zabývá se páteřní diagnostikou, nápravou špatných pohybových návyků a to stále není vše. Od ostatních lidí, co s ním dělali, slýchám jen samou chválu, ostatně zákazníků se mu dostává hlavně díky jeho kladným recenzím. Podotýkám, že nemá žádnou jinou reklamu, než lidi, kterým pomohl.

S Petrem již od tohoto července pravidelně cvičím a můžu říct, že jsem víc než spokojený - opravdu nadšený. Zaměřujeme se na posílení a zpevnění celého těla a nápravu mých pohybových zlozvyků (např. jsem zjistil, že špatně běhám, chodila mám do stran a špatně našlapuji, dále držení těla aj.). Vím že vždy když od něj odcházím, udělali jsme velký kus práce.

Není ale jen trenér, dokáže být skvělý kamarád. Ostatně, nezažil jsem s ním trénink, kdy bychom si o něčem pěkně a důvěrně nepokecali. Cením si jeho osobního, individuálního a otevřeného přístupu. Myslím si, že každý správný trenér by měl být jako on.

ČLÁNEK O PETROVI V TRUTNOVINKÁCH

INFO NA WEBU SPORTCENTRA OLYMP

tel.: 608 039 403
e-mail: play.kid@tiscali.cz